LinguaProfessional LinguaProfessional

Our philosophy is one that everyone can learn a foreign language in an exciting environment. With us you will gain confidence and encounter interesting people from many industries and countries.

(Čeština) Francouzština na cesty pro začátečníky

Course Title: (Čeština) Francouzština na cesty pro začátečníky
Date: (Čeština) 10.-11.11.2018
Time: (Čeština) 10-12 a 13-16 (so,ne)
Number of lessons: (Čeština) 10 x 60min
Location: (Čeština) Praha 1
Price: (Čeština) 2950Kč*
Availability: Není info
(Čeština) * Pokud chcete použít zaměstnanecké poukázky, kontaktujte nás.
<< back to current courses
Number of students: (Čeština) 3 - 6 studentů ve skupině
About the course: (Čeština) Víkendový kurz Francouzština na cesty je složen z 10ti lekcí po 60 minutách. V tomto kurzu se naučíte číst a vyslovovat, základy francouzské gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod. Kurz je veden zábavnou interaktivní formou.
Who is the course for? (Čeština) Kurz je vhodný jak pro ty, kteří se chtějí pouze jednorázově naučit úplný základ francouzštiny, tak pro ty, kteří by po absolvování tohoto kurzu rádi pokračovali, ať už formou samostudia či v jazykové škole.
Entry level: (Čeština) úplný začátečník
Textbooks: (Čeština) interní materiály
Lecturers: (Čeština) český lektor
Curriculum: (Čeština) Naučíte se číst a vyslovovat, základy francouzské gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod.
Order form: