LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Portugalština na cesty pro začátečníky

Název kurzu: Portugalština na cesty pro začátečníky
Termín: 30.7.-31.7.2022
Čas: 10-12, 13-16(so,ne)
Počet lekcí: 10x60min
Místo konání: Praha 1
Cena: 4000Kč
Obsazenost: Není info
<< zpět na aktuální kurzy
Počet studentů: 2-4 studenti ve skupině
O kurzu: Víkendový kurz Portugalština na cesty je složen z 10ti lekcí po 60 minutách. V tomto kurzu se naučíte číst a vyslovovat, základy gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod. Kurz je veden zábavnou interaktivní formou.
Pro koho je kurz určen: Kurz je vhodný jak pro ty, kteří se chtějí pouze jednorázově naučit úplný základ portugalštiny, tak pro ty, kteří by po absolvování tohoto kurzu rádi pokračovali, ať už formou samostudia či v jazykové škole.
Vstupní úroveň: žádná
Učebnice: interní materiály
Lektoři: český lektor
Náplň kurzu: Naučíte se číst a vyslovovat, základy gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod.
Objednat kurz: