LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Příprava IELTS Turnov

Název kurzu: Příprava IELTS Turnov
Termín: 9.9.-2.12.2019
Čas: 14:00-15:00(po)
Počet lekcí: 12x60min
Místo konání: Turnov
Cena: 2800Kč
Obsazenost: Není info
<< zpět na aktuální kurzy
Počet studentů: 3 - 6 studentů ve skupině
O kurzu: Cílem kurzu je připravit studenty na jazykovou zkoušku z obecné angličtiny IELTS. Výuka je zaměřena na rozvoj všech jazykových znalostí a dovedností potřebných pro zkoušku, tj. čtení, psaní, poslechu a mluvení. Studenti se seznámí se strukturou zkoušky a získáte užitečné rady a tipy pro úspěšné složení zkoušky. Zkouška není součástí kurzu a je nepovinná. Zkoušku nelze "neudělat". Kandidáti obdrží stupňové hodnocení z každé ze čtyř částí spolu s celkovým hodnocením. Hodnocení má 9 stupňů, začíná na stupni 1 (Band 1 – Non-User– kandidáti, kteří nedokážou, až na pár izolovaných slov, používat angličtinu) a končí stupněm 9 ( Band 9 – Expert User – kandidáti s plnohodnotnou jazykovou výbavou). Většina univerzit ve Velké Británii vyžaduje celkovou známku okolo 6.5 jako vstupní podmínku pro univerzitní studium.
Pro koho je kurz určen: pro zájemce o zkoušku IELTS
Vstupní úroveň: B1/B2 Vyzkoušejte si online test.
Učebnice: Complete IELTS
Lektoři: český lektor/rodilý mluvčí
Náplň kurzu: Kurz je zaměřen na jednotlivé části zkoušky. Studenti si procvičí slovní zásobu, gramatiku, psaní, poslech a další dovednosti pro úspěšné složení zkoušky.
Objednat kurz: