LinguaProfessional LinguaProfessional

Our philosophy is one that everyone can learn a foreign language in an exciting environment. With us you will gain confidence and encounter interesting people from many industries and countries.

Portuguese for travelling

Course Title: Portuguese for travelling
Date: (Čeština) 17.11.-18.11.2018
Time: (Čeština) 10-12 a 13-16(so,ne)
Number of lessons: (Čeština) 10x60min
Location: (Čeština) Praha 1
Price: (Čeština) 2950Kč
Availability: Není info
<< back to current courses
Number of students: (Čeština) 3-6 studentů ve skupině
About the course: (Čeština) Víkendový kurz Portugalština na cesty je složen z 10ti lekcí po 60 minutách. V tomto kurzu se naučíte číst a vyslovovat, základy gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod. Kurz je veden zábavnou interaktivní formou.
Who is the course for? (Čeština) Kurz je vhodný jak pro ty, kteří se chtějí pouze jednorázově naučit úplný základ portugalštiny, tak pro ty, kteří by po absolvování tohoto kurzu rádi pokračovali, ať už formou samostudia či v jazykové škole.
Entry level: (Čeština) žádná
Textbooks: (Čeština) interní materiály
Lecturers: (Čeština) český lektor
Curriculum: (Čeština) Naučíte se číst a vyslovovat, základy gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod.
Order form: