LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Francouzština na cesty pro začátečníky

Název kurzu: Francouzština na cesty pro začátečníky
Termín: 13.-14.4.2024
Čas: 10-12 a 13-16 (so,ne)
Počet lekcí: 10 x 60min
Místo konání: Turnov
Cena: 4500Kč*
Obsazenost: Není info
* Pokud chcete použít zaměstnanecké poukázky, kontaktujte nás.
<< zpět na aktuální kurzy
Počet studentů: 3 - 6 studentů ve skupině
O kurzu: Intenzivní kurz Francouzština na cesty je složen z 10ti lekcí po 60 minutách. V tomto kurzu se naučíte číst a vyslovovat, základy francouzské gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod. Kurz je veden zábavnou interaktivní formou.
Pro koho je kurz určen: Kurz je vhodný jak pro ty, kteří se chtějí pouze jednorázově naučit úplný základ francouzštiny, tak pro ty, kteří by po absolvování tohoto kurzu rádi pokračovali, ať už formou samostudia či v jazykové škole.
Vstupní úroveň: úplný začátečník
Učebnice: interní materiály
Lektoři: český lektor
Náplň kurzu: Naučíte se číst a vyslovovat, základy francouzské gramatiky (časování sloves být, mít a dalších pravidelných sloves, jednotné a množné číslo podstatných a přídavných jmen), slovní zásobu a konverzační obraty týkající se cestování – hotel, doprava, stravování apod.
Objednat kurz: