LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Business Skills

Název kurzu: Business Skills
Termín: dle dohody
Čas: dle typu studia
Počet lekcí: dle dohody
Místo konání: Londýn, Cheney Court
Stratford-upon-Avon
Cena: na vyžádání
Obsazenost:
<< zpět na aktuální kurzy
Počet studentů: 4 - 8 účastníků ve skupině (SS)
O kurzu: Program Business Skills je určen pokročilým studentům, kteří angličtinu používají běžně v práci, ale rádi by získali více zkušeností s obchodními dovednostmi v angličtině (prezentace, jednání, schůzky, marketing, apod.). Student si může zvolit individuální, skupinovou nebo kombinovanou výuku na jakou dobu chce (min.1 týden). Poslední dobou roste zájem zejména o kombinovanou výuku, která studentům umožňuje jednak zaměřit se na své vlastní potřeby, ale zároveň se zapojit do týmové práce. Kurz je velmi intenzivní a zahrnuje různé společenské akce, takže angličtině se po celou dobu kurzu nevyhnete.
Pro koho je kurz určen: pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní angličtině se zaměřením na obchodní dovednosti a pro ty, kteří angličtinu potřebují v profesním životě a chtějí získat více sebedůvěry při prezentacích, jednání, apod.
Vstupní úroveň: pokročilí (B2)
Učebnice: interní materiály
Lektoři: rodilý mluvčí s dlouholetými zkušenostmi nejen s výukou, ale také s profesionálnní praxí v různých oborech
Náplň kurzu: dle potřeb studentů
Objednat kurz: