LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Reference

Děkuju za skvělou příležitost si intenzivně procvičit Speaking ke zkoušce CPE. Lektoři byli velmi dobře připravení a hodiny byly dynamické. Rád se zase zúčastním.

Aleš Drápalík – CPE

CPE Speaking

Rád bych poděkoval Linguaprofessional za zábavný kurz španělštiny. Velké plus vidím v interaktivní formě výuky, díky které jsem měl možnost procvičit si pasivní znalosti aktivní formou. Lektor kladl důraz i na opravování chyb, což mi pomohlo se  posunout zase o krok dál.

Španělština pro mírně pokročilé

Španělština pro mírně pokročilé

Přípravný kurz na FCE (část Speaking) hodnotím jako velmi přínosný, protože jsem měl možnost si několikrát vyzkoušet všechny části Speakingu, což se pozitivně projevilo nejen na výsledku zkoušky, ale také na mé angličtině. Ještě jednou děkuji za tuto příležitost!

FCE Speaking

FCE Speaking

Přípravu na IELTS zaměřenou na Speaking jsem si moc užila a spoustu se toho naučila. Byl to pro mě zatím nejvíc přínosný kurz angličtiny, který mám za sebou. Všichni lektoři byli skvělý, byla jsem nadšená z toho, že jsem si mohla vyzkoušet speaking se různými rodilými mluvčími a zažít tak různé akcenty.

IELTS Speaking

Dlouho jsem si nevěřila na zkoušku CAE, a to kvůli Speakingu, ale díky tomuto kurzu se to změnilo, protože v každé hodině jsem si mohla vyzkoušet Speaking nanečisto a získat více sebedůvěry. Velmi efektivně a zábavně vedené konverzační lekce s rodilou mluvčí, které doporučuju všem, kteří se chystají na CAE.

CAE Speaking

CAE Speaking

Musím uznat, že online lekce, pokud je lektor umí učit, dokážou být velmi přínosné a navíc nemusíte nikam docházet, na což jsem si rychle zvykl. Lektorka (rodilá mluvčí) je vtipná a lekce má vždy precizně připravené, takže konverzace s ní je zábavná a když ohlásí konec hodiny, nejraději bych si ji o pár minut protáhl. Moc všem doporučuju.

Online angličtina konverzace s rodilým mluvčím

Online konverzace angličtina

Konverzační lekce s rodilou mluvčí předčily mé očekávání, neboť jsem dříve online lekcím moc nevěřila. Teď bych naopak neměnila a po absolvování úrovně B2 jsem se rozhodla zase pro online studium. Lekce probíhají v malých skupinkách a lektorka je vždy skvěle připravená, takže se neustále zlepšuju a navíc z pohodlí domova.

Angličtina online konverzace

Online konverzace angličtina

V kurzu se toho hodně naučíte. Hodiny jsou nabité informacemi, zábavné a efektivní. Moje němčina se neuvěřitelně rychle zlepšila, tudíž kurz rozhodně doporučuji všem, kdo se chtějí posunout rychle dál.

Radim Koutný – němčina

lékař

Němčina pro mírně pokročilé

Angličtinu s lektory Linguaprofessional vřele doporučuji, neboť lekce vedou rodilí mluvčí, kteří vědí jak studenta nadchnout . Začal jsem v roce 2018 na úrovni B1 a jelikož jsem byl velmi spokojen, rozhodl jsem v lekcích pokračovat a pokračuji dosud. Dnes jsem na úrovni C1 a mám stále pocit, že se učím a navíc zábavnou formou.

Marek David angličtina

podnikatel

Angličtina s rodilým mluvčím

Kurz francouzštiny pro začátečníky je veden zajímavou metodou, neboť lektorka vás „hodí rovnou do vody“ a vy plavete a na konci kurzu zjistíte, jak moc jste se naučili. Měla jsem možnost si vše vyzkoušet v praxi na zimní dovolené ve Francii a překvapila jsem sama sebe. S lektorkou Petrou dále pokračuji individuálně, protože její přístup k výuce je opravdu výjimečný.

Vanda Nováková – francouzština pro začátečníky

student

Francouzština pro začátečníky

Jsem majitelem malé firmy, která začíná expandovat za hranice ČR, proto jsem se rozhodl osvěžit základy angličtiny, abych mohl komunikovat se zahraničními klienty. Kurz se zaměřuje na různou gramatiku, kterou si nejprve procvičíme a pak  se ji snažíme aplikovat na reálné situace, což mi přijde velmi praktické. Kurz doporučuju všem, kdo mají problémy s gramatikou, ale zároveň se chtějí i rozmluvit.

Michal Veselovský

podnikatel

Angličtina pro falešné začátečníky

Na doporučení od kamarádky jsem se zapsal do intenzivního přípravného kurzu na zkoušku IELTS a i já bych rád tento kurz doporučil, a to z těchto důvodů: kurz vede rodilý mluvčí, který zkoušku IELTS dobře zná, kurz je v malé skupince (my byli 4) a tudíž je čas a prostor pro individuální dotazy.

Angličtina intenzivní příprava na kurz IELTS

student

Intenzivní příprava na zkoušku IELTS

Perfektní možnost jak si osvěžit francouzštinu pomocí konverzace. Lektor si připravil aktuální a zajímavá témata. Oceňuji, že nezapomněl opravovat zásadní gramatické chyby.

Lenka Pavlová

studentka VŠ

francouzština pro pokročilé - knverzace

Pokud vás nebaví klasický přístup k výuce jazyka na základě učebnice, tak je tento kurz ideální. Nejen že se naučíte spoustu nových slovíček, ale také se dozvíte zajímavé věci ze španělského dění, literatury, apod.

Čtenářský klub španělštiny – recenze

student VŠ

Čtenářský klub španělštiny

Příjemné zpestření mateřské dovolené. Profesionální přístup lektora, zajímavá práce se skupinou. Vřele doporučuji.

Španělština pro falešné začátečníky – recenze

mateřská dovolená

Kurz měl příjemnou atmosféru. Byl jsem mile překvapen, kolik se toho člověk za tak krátkou chvíli dokáže naučit, i když začíná z nuly. S lektorkou pokračuji dál, ale z pracovních důvodů jsem zvolil individuální lekce.

Španělština pro úplné začátečníky – recenze

státní úředník

Španělština pro úplné začátečníky

S kurzem jsem byla velice spokojená zejména díky vstřícnému přístupu lektorky, která dokázala přizpůsobit tempo potřebám celé skupiny. Vrcholem kurzu bylo setkání s rodilým mluvčím, díky kterému jsme si mohli vyzkoušet vše v praxi, což jsem v jiných kurzech nezažila.

španělština pro mírně pokročilé – recenze

studentka VŠ

Španělština pro mírně pokročilé

Během jednoho dne jsem se naučil efektivně zodpovědět nejběžnější otázky, které se u pohovorů vyskytují. Rodilý mluvčí mi dal tipy na jednoduché, ale trefné fráze, které bych sám těžko dohledával.

Příprava na pohovor v angličtině

Příprava na pohovor v angličtině

Kurz byl náročný, ale právě proto mě donutil zlepšit se v jednotlivých částech zkoušky BEC Higher, takže jsem zkoušku úspěšně složil. Děkuju.

Příprava na BEC Higher reference

student VŠ

Příprava na BEC Higher

Přípravný kurz IELTS se s Linguaprofessional opravdu vyplatil. Lektor byl přátelský, šlo mu krásně rozumět a s mluvením – mojí největší slabinou – jsem za pár chvil neměla vůbec problém. Vysvětlil přesně, co se ve zkoušce objeví a naučil mě různé taktiky, jak testem efektivně projít. Díky tomu jsem byla mnohem sebevědomější, a to mi hodně pomohlo. Rozhodně kurz doporučuji.

Kurz IELTS reference Michaela Vráželová

studentka střední školy

Příprava na IELTS

Děkuju za skvělý kurz, díky kterému jsem úspěšně složil zkoušku FCE for Schools. Naučil jsem se spoustu slovíček a gramatiky a přestal jsem se bát mluvit.

FCE For Schools

student gymnázia

FCE For Schools

Moje starší dcera se zúčastnila příměstského táboru s angličtinou již dvakrát a vždy se vrátila naprosto nadšená a těšila se na další den. Tábor je zajímavý nejen z důvodu pestrého programu (jóga s angličtinou), ale také díky vstřícnému přístupu lektorky. Příště jedeme zase!

Příměstský tábor pro děti Praha

mateřská dovolená

Příměstský tábor pro děti Praha

Děkuji moc za kurz angličtiny „Příprava na IELTS“. Hodně mi pomohl a mám z IELTS testu, který potřebuji pro studium v zahraničí, dobrý pocit.

Příprava na IELTS

student střední školy

Příprava na IELTS

Vřele doporučuju intenzivní kurz němčiny, díky kterému jsem se naučila fráze pro cestování, a které jsem již několikrát použila v praxi. Lektorka je bilingvní, v čemž jsem viděla obrovskou výhodu, zejména když jsem potřebovala vysvětlit nějaký gramatický jev.

Intenzivní kurz němčiny

studentka VŠ

Němčina pro cestování

Prípravný kurz na skúšku IELTS prebiehal bezproblémovo a poskytol mi presne tie informácie ktoré som od neho očakával. Lektor Chris – native speaker – bol veľmi nápomocný a profesionálny. Výučbové hodiny boli kvalitné a ich obsah sme prispôsobovali presne mojim potrebám. S prístupom jazykovej školy LinguaProfessional som nadmieru spokojný a môžem ich vrelo odporučiť.

IELTS Praha kurz

Prípravár stavieb, Metrostav

IELTS příprava

Super příležitost si vyzkoušet zkoušku FCE nanečisto. Perfektní lektor, užitečné tipy, profesionální přístup. Děkuju za skvělý kurz.

FCE Praha – zkouška nanečisto

podnikatel

FCE Praha - zkouška nanečisto

CAE nanečisto byl velmi užitečný kurz, díky kterému jsem si uvědomila, na čem ještě potřebuji zapracovat.Kurz vede rodilý mluvčí, který zkoušku perfektně zná a dokáže poradit. Rozhodně doporučuji všem, kdo se chystají zkoušku dělat a potřebují získat více sebedůvěry.

Kurz CAE Praha – zkouška nanečisto

VŠ student

CAE Praha zkouška nanečisto

Každý týden se již od čtvrtečního rána těšíme na kurz angličtiny. Děti (5 a 2 roky) si doslova zamilovaly milou a vlídnou lektorku i prostředí, ve kterém kurz probíhá. „Vyučování“ probíhá hravou formou. Často mě překvapí, když vidím, jak spontánně reagují na anglické fráze, s nimiž se během hodiny setkávají. Angličtina je baví, projevují o ni zájem i mimo lekce. Naučily se reagovat na drobné pokyny, umí pojmenovat barvy, některá zvířata, části těla, zpívat jednoduché písničky aj. A i když se někdy stává, že během hodiny ztrácejí pozornost, vědomosti si domů přece jen odnášejí. Rovněž se těší, až dostaneme e-mail s odkazy na videa, která tematicky souvisí s lekcí. Pouštějí si je stále dokola a tím si upevňují nabyté vědomosti. Děkujeme!

Pavlína Petřinová – Angličtina pro nejmenší

mateřská dovolená

Angličtina pro děti

Zajímavý způsob jak si osvěžit angličtinu na mateřské dovolené a přitom se učí i vaše dítě. Rozhodně doporučuji.

Sára Vytlačilová – angličtina pro maminky s dětmi

mateřská dovolená

Angličtina pro maminky s dětmi

Před mou cestou do Portugalska jsem se rozhodl, že se naučím pár frází, kterými oslním místní. Když jsem objevil kurz portugalština na cesty pro začátečníky, chtěl jsem ho vyzkoušet, protože přesně odpovídal mým představám. A opravdu jsem se nezmýlil, ba naopak jsem byl mile překvapen, jakým zajímavým stylem vás může lektor zasvětit do naprosto nového jazyka. Naučil jsem se užitečné fráze, které jsem si vyzkoušel v praxi a fungovalo to skvěle.

Portugalština na cesty pro začátečníky

Portugalština na cesty pro začátečníky

Děkuji za skvělou endorfiny nabitou akci, kterou jsme si s mým 8mi měsíčním Vášou užili naplno! Vašík byl nadšený z přítomnosti ostatních dětí a já jsme si skvěle zacvičila. Krkonoše zde mají opravdu specifický a navíc úchvatný ráz s nádhernými výhledy do všech stran. Baby angličtina pro mě byla zajímavou novinkou a příjemným relaxem mezi cvičením. A navíc na chatě vaří naprosto úžasná kuchařka. Obě instruktorky mají charizma a sálá z nich pozitivní energie, která je jednoduše nakažlivá. Určitě budeme jezdit pravidelně!

Cvičení s angličtinou

veterinářka

Doporučuju všem, kdo se chtějí učit jazyk se zkušeným rodilým mluvčím. Lektor používal zábavné metody, probrali jsme různá témata a po kurzu jsem měla pocit, že jsem se opravdu hodně naučila a rozmluvila.

Pavla Vlasáková – španělština pro pokročilé

asistentka HR ředitele

Španělština pro pokročilé

Kurz španělské konverzace probíhá netradiční formou. Připadáte si spíš jako ve skupince španělských kamarádů, se kterými debatujete nad různými tématy. Byla jsem moc spokojená.

Jana Krátká – španělská konverzace pro mírně pokročilé

studentka VŠ

Španělština - konverzace - pro mírně pokročilé

Kurz anglické gramatiky mi pomohl ujasnit si používání gramatických časů, a to zejména díky praktickým osobním příkladům a častému opakování. V kurzu nás bylo pouze pět, takže prostoru pro trénování bylo spoustu. Kurz byl pro mě rozhodně přínosný.

Vlasta Kopecká – anglická gramatika

HR asistentka

Angličtina - gramatika

S kurzem Němčina pro práci v zahraničí jsem byl velmi spokojen. Lektorka přizpůsobovala hodiny našim potřebám a jelikož jsme byli čtyři, stihli jsme projít spoustu témat. Velmi intenzivní kurz a pečlivá příprava ze strany lektorky.

Štěpán Hudeček – němčina – příprava na práci v zahraničí

Němčina - příprava na práci v zahraničí

Kurz francouzštiny pro začátečníky+ (konverzace) jsem absolvovala po intenzivním víkendovém kurzu francouzštiny pro začátečníky I. Díky lektorce Petře jsem pochopila základní francouzskou gramatiku a zároveň se nebojím mluvit v běžných situacích. Kurz rozhodně splnil, ba dokonce předčil má očekávání.

Pavla Tajovská – francouzština pro začátečníky+

studentka VŠ

Francouzština pro začátečníky+ konverzace

Petra mě velice rychle vrátila na úroveň ve které jsem jazyk opustil, ale především mě rozmluvila takovým způsobem, že jsem u pohovoru uspěl a i díky její obrovské pomoci se nadále budu věnovat francouzštině a budu dále pilně pracovat. Petra se zcela přizpůsobuje potřebám člověka, kombinuje různé techniky
(mluvení, poslech, gramatiku atd.), ale hlavně po celou dobu člověka nadšeně chválí a povzbuzuje, takže si každý rázem připadá, že mluví jako rodilý mluvčí.

Jan Krupka – francouzština pro mírně pokročilé

Francouzština pro mírně pokročilé

Petra je výjimečná lektorka. I když jsme spolu měli pouze několik hodin a byl to pouze víkendový intensivní kurz, tak dokázala neuvěřitelné. Já byla úplný začátečník a i mě za ty tři dni naučila základní věci jak se domluvit ve francouzštině. Svým jedinečným přístupem k francouzštině dělá hodiny velmi zajímavé i pro ty, co považují francouzštinu za těžký jazyk. Byla jsem docela zoufalý případ co se týče francouzštiny, ale díky Petře budu na tom pracovat, abych mohla jednoho dne dokonale a plynule mluvit i psát francouzsky.

Jana Krupka – francouzština pro začátečníky

Francouzština pro začátečníky

Kurz obchodní angličtiny s Linguaprofessional mi pomohl získat více sebedůvěry při jednání a prezentování v angličtině. Kurz doporučuji všem, kdo angličtinu potřebují v profesním životě.

Linguaprofessional – jazykové kurzy Praha – reference – Pavel Veselý – obchodní angličtina

obchodní zástupce

Obchodní angličtina - konverzace

Přípravný kurz na zkoušku IELTS mi pomohl upevnit dosavadní znalosti z angličtiny a získat více sebedůvěry pro složení zkoušky IELTS. Kurz byl veden profesionálně a lektor, rodilý mluvčí, poskytl užitečné rady a tipy. Kurz bych rozhodně doporučila všem, co se na zkoušku IELTS chystají.

Linguaprofessional – jazykové kurzy Praha – reference – Lenka Malá

studentka VŠ

Příprava na zkoušku IELTS

Kurz francouzštiny byl příjemný a dobře zkonstruován- zaměření na teorii i praxi- teorii jsme procvičili v hodinách a poté jsme vyrazili do terénu, kde proběhla komunikace přímo s rodilým Francouzem i ve „francouzském“ prostředí. Doporučuji na rychlé procvičení FRJ.

Alžběta Dušová – francouzština pro mírně pokročilé

HR Department, Leaseplan Česká republika, s.r.o.

Intenzivní kurz francouzštiny

Velmi doporučuji přípravný kurz na FCE. Flexibilní, osobitý přístup dle Vašich potřeb. Důkladný přehled o zkouškách a následné zaměření na Vaše slabiny. Mnoho příkladů a cvičení. Budete vědět prakticky i organizačně, co Vás na zkoušce čeká, abyste ji úspěšně složili. Výsledný stupeň je již jen na Vás.

Ing. Karel Pospíšil – příprava na FCE

Manažer, Tesco

Příprava na zkoušku FCE

Vřele doporučuji. Velmi praktické. Simulace reálných situací s případy zaměření dle Vaší profese. Mnoho nové slovní zásoby. Přátelské prostředí.

Ing. Karel Pospíšil – English for Meetings

Manažer, Tesco

English for Meetings & Negotiations

S kurzem jsem byla moc spokojena, splnil, co jsem čekala. Velmi mě potěšilo, že výuka byla praktická a jako velmi přínosné jsem uvítala natáčení na kameru, kdy pak člověk sám vidí chyby, ale i při čem vypadá dobře! Největší přínos pro mě bylo, že jsem se konečně naučila popisovat graf, aniž bych u toho používala ty samá slova. A pochvala rovněž míří i za profesionálním přístupem lektora, vždy připraven a ochoten kdykoli poradit.

Kateřina Vokalová

Executive Assistant - Mott MacDonald CZ

English for Presentations

Chtěla bych poděkovat lektorce Petře Šoubové za organizaci a taktéž lektorovi Mikovi za jeho osobitý přístup ke každé lekci, kde jsme se vždy naučili něco nového a pak to aplikovali v praxi. Kurz probíhal ve třech lidech, proto jsme často komunikovali, ptali se, co nám bylo cizí, zkoušeli si prezentace, takže výuka byla hodně interaktivní. Určitě v budoucnu využiji nějaký další kurz v Linguaprofessional a rozhodně bych doporučila kurz i jazykovou školu všem, co se chtějí v angličtině zdokonalit. Funguje to.

A.Ertlová

Accounting Specialist, CSC

English for Presentations

Byla jsem velice spokojená.Lektorka měla připraveno spoustu materiálů a součástí kurzu byla návštěva restaurace Casa blů a španělského institutu.Hodně jsme mluvili.Užila jsem si to.Doporučuji.

Jindra Bízová

profesorka

Intenzivní kurz španělšitny

Rozhodně doporučuji, skvělá příležitost, jak začít s cizím jazykem.Výuka v malé skupince,lektorka byla moc milá a příkladně se nám věnovala. Navíc byl kurz přiměřeně interaktivní, což také hodně motivuje.

Radka Kudelová

studentka VŠ

Intenzivní kurz španělšitny

Nemohu zapomenout na mé první setkání s Petrou Šoubovou na velmi neobvyklém místě. Bylo to jedno velmi deštivé odpoledne v oblasti Milford Sound na Novém Zelandu. Já ujížděl autem před nepřízní počasí v liduprázdné oblasti, když se tam v dálce objevila osoba, které nevadil vydatný déšť – vypadala pozitivně a šťastně. Aby ne, když právě absolvovala Milford Sound Track. Přesto jsem zastavil a nabídl se, že jí svezu, po krátké diskusi v angličtině jsme vlastně k našemu vlastnímu udivení zjistili, že jsme vlastenci. Bylo to milé setkání na druhém konci svět. Uplynulo pár let, kdy jsem jí opět náhodně potkal v pasáži u Divadla Komedie. V té době jsem uvažoval o studiu španělštiny a věděl jsem, že je jazykově velmi nadaná. Nabídla mi kurzy španělštiny ve škole Linguaprofessional pod jejím vedením a do dnes nelituji! Díky jejímu přístupu a připravenosti na každou hodinu se mi podařilo do tajů tohoto úžasného jazyka proniknout a zvládnout začátečnické nesnáze. Hodiny byly vždy profesionálně vedené a často doplňované konverzací s rodilými mluvčími z různých koutů španělsky hovořícího světa, což dodnes kvituji jako velký benefit kurzů Linguaprofessional. Kurzy španělštiny nebyly úpornou dřinou, ale příjemným obohacujícím zážitkem jak po stránce odborné, tak i lidské. Kurzy španělštiny mohu vřele doporučit a troufám si říci, že obdobné to bude i v případě dalších jazykových kurzů.

Jiří Karvánek

daňový poradce, VGD, s.r.o.

ŠPANĚLŠTINA

Přípravný kurz na CAE byl na poměrně krátkou dobu trvání velice efektivní- lektorka se důkladně zaměřila na specifika zkoušky, na které měl kurz připravit a také byl prostor a důraz na mé vlastní otázky a procvičení slabých stránek. Kurz mě velice překvapil a moc jsem ho ocenila. Vřele doporučuji.

Alžběta Dušová – příprava na CAE

HR Department, LeasePlan Česká republika, s.r.o.

EXAM ENGLISH - CAE

Ing. Petra Šoubová zajišťuje pro Vojenské lesy a statky ČR, s.p. výuku angličtiny od roku 2008 a mimo jiné také přípravu na zkoušku CAE. K tomu dodává veškeré potřebné studijní materiály, zejména „Coursebook CAE Gold plus“ a v rámci výuky jsou procvičovány všechny součásti zkoušky (Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking). Na tomto typu výuky se podílí i rodilí mluvčí, které Lingua Professional také zajišťuje. S výukou jsme naprosto spokojeni, podle našeho názoru je zcela profesionální a znatelně zlepšuje naše komunikační schopnosti v angličtině.

Ing. Zdeněk Mocek

ekonomický náměstek, VLS ČR

EXAM ENGLISH - CAE

V mojí profesi marketéra Zoo Praha jsem téměř denně v kontaktu s cizinou, potřebuji se neustále zdokonalovat v komunikaci v anglickém jazyce. K tomu mi velmi napomáhá pravidelná výuka s lektorkou Petrou (Lingua Professional), v posledním roce zaměřená na oblast prezentace. Lekce English for Presentations jsou výborným nástrojem pro získání větší jistoty a nadhledu při konkrétním prezentačním výkonu. Rodilým mluvčím vždy závidím na různých zahraničních konferencích jejich lehkost a humor, s nímž vstupují na pódium. Díky těmto hodinám mám reálnou šanci se k nim alespoň trochu přiblížit a snížit nervozitu z jazykové nejistoty.

Ing. Vít Kahle

pověřený náměstek pro kontakt s veřejností, Zoo Praha

ENGLISH FOR PRESENTATIONS

Během jednoho roku, co se učím angličtinu s lektory z Lingua Professional, jsem udělal velký pokrok. Ztratil jsem zábrany mluvit anglicky na veřejnosti a i když nevím, jak něco přesně vyjádřit nebo nerozumím všemu, dokážu si poradit. Oceňuji, že mluvíme pouze anglicky, neboť mě to nutí anglicky přemýšlet, což považuji za velmi důležité a zpětně pak oceňuji při obchodních jednáních. Lekce s Lingua Professional bych rozhodně doporučil.

Pavel Hrdina

obchodní zástupce, Vodafone CZ

CONVERSATION IN ENGLISH

Ing. Petra Šoubová (Linguaprofessional) zajišťuje pro Vojenské lesy a statky ČR, s.p. od roku 2008 výuku angličtiny, zejména témata blízká činnosti podniku z oblasti Business English. K tomu dodává veškeré potřebné studijní materiály (učební texty podle úrovně posluchačů, texty z nejrůznějších zdrojů, audio a videonahrávky apod.. Na tomto typu výuky se podílí i rodilí mluvčí, které Lingua Professional zajišťuje a velmi dobře vychází vstříc požadavkům a představám studujících na lektora. S výukou jsme naprosto spokojeni, podle našeho názoru je zcela profesionální a znatelně zlepšuje naše komunikační schopnosti v angličtině.

Ing. Zdeněk Mocek

ekonomický náměstek, VLS ČR

BUSINESS ENGLISH

Kamarádům bych kurz doporučila, protože sama bych se nikdy na přijímačky takhle nepřipravila.

Martina Bláhová

PŘÍPRAVA NA VŠE Z ANGLIČTINY

Váš přípravný kurz mi stoprocentně pomohl k přijetí na VŠ (měl jsem 78 bodů). Kurz bych určitě doporučil přátelům a známým.

Tomáš Brokl

PŘÍPRAVA NA VŠE Z ANGLIČTINY

Kurz pro me rozhodne byl prinosny. Hezky jsem si utridila a urovnala znalosti a nabrala i spoustu dalsich. Kamaradum bych doporucila, aby ho take absolvovali.

Pavla Jansová

PŘÍPRAVA NA VŠE Z ANGLIČTINY

Ano, dostala jsem se na fakultu mezinárodních vztahů i na fakultu podnikohospodářské. FMV byl můj favorit, takže studuju mezinárodní obchod. Jistě bych doporučila svým kamarádum tento kurz. Moc mi pomohl oprášil moji gramatiku a hlavně jsem pochopila novou gramatiku, kterou nás neučili na OA Vinohradská. Nic bych neměnila, je velice intenzivní ale zároveň efektivní.

Lucie Bolartová

PŘÍPRAVA NA VŠE Z ANGLIČTINY