LinguaProfessional LinguaProfessional

Ukážeme vám, že učit se cizí jazyky může být zábavné a obohacující. Díky nám získáte více sebedůvěry a poznáte zajímavé lidi z různých oborů i koutů světa.

Pobytová akce pro maminky s dětmi

Název kurzu: Pobytová akce pro maminky s dětmi
Termín: 7.-10.9.2015
Čas: ráno a odpoledne
Počet lekcí: 12
Místo konání: Vítkovice v Krkonoších
Cena: 3100Kč*
Obsazenost: 6 z 12
* cena za dospělou osobu, děti do 2 let zdarma, děti od 2 do 3 let 500,-Kč/os/pobyt, děti 3 až 6 let 1.000,-Kč/os/pobyt
<< zpět na aktuální kurzy
Počet studentů: 12 maminek
O kurzu: 3-denní akce v Krkonoších se cvičením a angličtinou jak pro maminky, tak pro děti. Čeká vás kondiční trénink se zaměřením na oslabené partie, kompenzační cvičení a náprava disbalancí, angličtina pro děti od miminek až po předškoláky a konverzace pro maminky všech úrovní angličtiny.
Ubytování je zajištěno v horské, stylově zařízené chatě v nádherné přírodě Krkonoškého národního parku nedaleko Dvoraček či Míseček. Pro každou maminku je zajišten vlastní pokoj! Ve volném čase možnost procházek k nedaleké farmě či studánce s léčivou vodou, možnost grilování nebo opékání špekáčků. Večerní posezení u ohně či v horském "baru" samozřejmostí. Pro děti je připraveno pískoviště, houpačka, prolézačky, stolní tenis.
Pro koho je kurz určen: pro maminky nejen ma mateřské dovolené
Vstupní úroveň: A1 Vyzkoušejte si online test.
Učebnice: interní materiály
Lektoři: český lektor
Náplň kurzu: 2x denně cvičení pro maminky spolu s dětmi, 2x denně angličtina (zpívání, hry, rozvíjení tvořivosti v angličtině, konverzace pro maminky)

Objednat kurz: